מוניות 24/7 - מוניות לנתבג

מוניות לנתב"ג מראשון לציון

טסים לחו"ל ומחפשים הסעה לנתב"ג מראשון לציון או להיפך? – הזמינו עוד היום את מוניות רוממה ותוכלו להגיע לנתב"ג ובחזרה בצורה המהירה, הבטוחה והזולה ביותר החל מ – 110 ₪ בלבד.

לקבלת פרטים נוספים והזמנת מונית לנתב"ג מראשון לציון ניתן להתקשר בכל שעות היממה למוקד מוניות רוממה ב – 1-599-550-550 ונשמח לעמוד לרשותך!

מוניות לשדה התעופה בן גוריון מראשון לציון – הלוך וחזור – החל מ – 110 ₪ בלבד!

צוות הנהגים של מוניות רוממה לנתב"ג ישמח לשרת אותך בצורה המקצועית, הנעימה והאדיבה ביותר. באפשרותינו לשלוח אליך מוניות VIP פרטיות אשר מיועדות ל – 4 נוסעים או מוניות גדולות אשר מיועדות ל – 6 עד 12 נוסעים (ביחד עם הנהג).

מוניות רוממה מקפידים על שירות מקצועי, אמינות וזמינות לאורך כל הזמן עד לשעת האיסוף או הפיזור שלך בראשון לציון.

בין שירותי ההסעה שניתן לקבל במוניות רוממה באזור ראשון לציון והסביבה הקרובה ניתן למנות:

  • מוניות ספיישל לנתב"ג מראשון לציון או מוניות ספיישל מנתב"ג לראשון לציון – מוניות ספיישל לנתב"ג מראשון לציון חוסכות לך זמן בדרך אל המטוס, כסף על חנייה יקרה וכאב ראש. צוות הנהגים המוסמכים של מוניות רוממה ישמח להעניק לך שירות VIP מלא, אדיב ומהיר אשר יאפשר לך לפתוח את הטיול ברגל ימין, בלי עצבים ובצורה המפנקת ביותר.
  • מוניות גדולות לנתב"ג ובחזרה – נוסעים כל המשפחה, כמה זוגות או קבוצה גדולה של חברים? – אם אתם זקוקים למונית גדולה, נוכל בתיאום מראש, לשלוח אליך מונית של 6 עד 12 נוסעים אשר תבצע איסוף של הקבוצה ממקום אחד או מכמה מקומות לאורך המסלול.
  • שליחויות – כמו כן, מוניות רוממה לנתב"ג מעניקים שירותי שליחויות באזור ראשון לציון והסביבה לבעלי עסקים, עורכי דין ופרטיים.

אם אתה מחפש תחנת מוניות שיודעת לתת שירות מקצה עד קצה, מוניות רוממה בראשון לציון היא התחנה שלך!

אנו פועלים בראשון לציון והסביבה כבר יותר מ – 15 שנים ברציפות. לקבלת שירות אישי, מקצועי ומידי ניתן להתקשר ל – 1-599-550-550 וצוות התחנה ישמח לעמוד לרשותך.