מוניות 24/7 - מוניות לנתבג

מוניות לנתב"ג מקריית אונו

אם אתה זקוק לשירותי מוניות ספיישל לנתב"ג מקריית אונו, מוניות רוממה מעניקים שירותי הסעה במוניות VIP לנתב"ג מקריית אונו או בדרך חזרה מנתב"ג לקריית אונו. התקשר עכשיו ל –1-599-550-550 ונשמח להעניק לך שירות הוגן, מהיר ואדיב במחיר משתלם במיוחד.

מוניות לשדה התעופה בן גוריון מקריית אונו – הלוך וחזור – במחירים זולים!

מוניות רוממה לנתב"ג פועלים בקריית אונו כבר יותר מ -15 שנים כאשר במהלך השנים הסענו אלפי לקוחות מרוצים מאזור קריית אונו והסביבה הקרובה. כל המוניות של מוניות רוממה מתוחזקות ברמה הגבוהה ביותר בשביל להבטיח את ביטחון הנוסעים וצוות הנהגים בתחנה.

כל הנהגים בתחנת מוניות רוממה לנתב"ג הם נהגים מקצועיים דוברי עברית/אנגלית ויוצאי צבא. כאשר אתה נוסע עם מוניות רוממה לנתב"ג, אתה יכול להיות רגוע ולתפוס תנומה קלה – אתה נמצא בידיים טובות לאורך כל הנסיעה לנמל התעופה בן גוריון.

בין השירותים המרכזיים שאנו מעניקים לתושבי קריית אונו והסביבה ניתן למצוא:

  • מוניות ספיישל לנתב"ג מקריית אונו או מוניות ספיישל מנתב"ג לקריית אונו – מוניות רוממה לנתב"ג מחזיקים צי מוניות עצום שעומד לשירותך במהלך כל שעות היממה. כמו כן, אנו פועלים בשבתות וחגים כך שתוכל לקבל מענה מהיר גם בימים אלה.
  • מוניות גדולות לנתב"ג מקריית אונו – יש ברשותינו מוניות גדולות אשר מתאימות ל – 6 עד 12 נוסעים. מונית גדולה תחסוך לך הרבה מאוד כסף בנסיעה הלוך וחזור לנתב"ג.
  • שירות שליחויות מקריית אונו

אם אתה רוצה לקבל שירות אמין, מהיר ובמחירים נוחים במיוחד, התקשר עכשיו ל – 1-599-550-550 ונשמח לעמוד לרשותך!