מוניות 24/7 - מוניות לנתבג

מוניות לנתב"ג מהרצליה

תחנת מוניות רשף לנתב"ג מעניקה שירות מסביב לשעון לתושבי הרצליה והסביבה אשר מעוניינים להגיע לשדה התעופה בן גוריון. לקבלת פרטים נוספים או לתיאום נסיעתך ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3943136.

מוניות לשדה התעופה בן גוריון מהרצליה – הלוך וחזור – החל מ – 140 ₪ בלבד!

מוניות רשף לנתב"ג מעניקים שירות לתושבי הרצליה והסביבה כבר יותר מ – 15 שנה. כל הנהגים של מוניות רשף מחויבים ללקוח, לבטיחותו ורווחתו האישית. צי המוניות של מוניות רשף מופעל על ידי נהגים מנוסים יוצאי צבא אשר ישמחו לשרת אותך בכל שעות היממה, 24/7 מסביב לשעון!

בין השירותים שאנו מעניקים לתושבי הרצליה והסביבה ניתן למצוא:

  • מוניות ספיישל לנתב"ג מהרצליה או מוניות ספיישל מנתב"ג להרצליה – מוניות ספיישל לנתב"ג מהרצליה מאפשרות לך לנסוע בנוחות מקסימלית ולהתחיל את החופשה שלך ברגל ימין. כמו כן, נשמח להחזיר אותך אל הבית מנתב"ג ולהמתין לך באולם מקבלי הפנים בטרמינל G בנתב"ג.
  • מוניות גדולות מהרצליה – במידת הצורך ובתיאום מראש, נוכל לאסוף או לפזר קבוצות גדולות על ידי שימוש במוניות גדולות אשר מתאימות לעד 12 נוסעים יחדיו.
  • שליחויות – כמו כן, מוניות רשף מעניקות שירותי משלוחים למרחקים קצרים בהרצליה והסביבה לבעלי עסקים, עורכי דין וכדומה.

צי המוניות של מוניות רשף מורכב ממוניות VIP חדשות, מרווחות וממוזגות. כמו כן, ניתן לשלב במונית כיסא תינוק או גגון להובלת ציוד נוסף על תא המטען.

לקבלת פרטים נוספים ממוקד תחנת מוניות רשף, ניתן להתקשר בכל שעות היום והלילה, למספר 072-3943136 – אנו נשמח לעמוד לרשותך בכל דבר!