מוניות 24/7 - מוניות לנתבג

מוניות לנתב"ג מגבעתיים

מעוניינים להגיע לשדה התעופה בן גוריון בראש שקט? לא רוצים לשלם על חנייה יקרה בנתב"ג? רוצים לתזמן את הנסיעה לפי לוח הזמנים שלכם? – מוניות רשף לנתב"ג עומדים לרשותך 24/7 בכל נסיעה במהלך היום או הלילה לנתב"ג.

לתיאום איסוף על ידי מונית VIP של מוניות רשף, ניתן להתקשר עכשיו ל – 072-3943136, עלות המונית מכל אחת משכונות גבעתיים היא החל מ – 110 ₪ בלבד!

מוניות לשדה התעופה בן גוריון מגבעתיים – הלוך וחזור – החל מ – 110 ₪ בלבד!

מוניות רשף לנתב"ג פעילים כבר יותר מ – 15 שנה באזור גבעתיים והסביבה הקרובה. אנו מתפעלים צי מוניות חדיש על ידי צוות הנהגים המוסמכים, המקצועיים והאדיבים שלנו. כל אחת מהמוניות במוניות רשף עוברת ניקיון יסודי בתחילת כל יום עבודה, נקייה מריחות לא נעימים ומתופעלת על ידי נהג מוסמך.

מוניות רשף מעניקים את השירותים הבאים לתושבי גבעתיים והסביבה:

  • מוניות ספיישל לנתב"ג מגבעתיים או מוניות ספיישל מנתב"ג לגבעתיים – מוניות רשף מעניקים שירותי הסעה באמצעות צי מוניות ספיישל במהלך כל שעות היממה, 24/7 מסביב לשעון.
  • מוניות גדולות מגבעתיים – במידה ונדרשת מונית גדולה מגבעתיים ל- 6 עד 12 נוסעים נוכל לספק זאת בתיאום מראש מול מוקד התחנה. מונית גדולה מגבעתיים יכולה להוזיל את הנסיעה בעשרות אחוזים מול מונית פרטית קטנה של עד 4 נוסעים בלבד ובוודאי מול 2 מוניות פרטיות.
  • שליחויות קצרות באזור גבעתיים והסביבה – עבור בעלי עסקים, עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים באזור גבעתיים נוכל לספק שירותי שליחויות חד פעמיים או חודשיים בעלות מוזלת, קבועה וידועה מראש.

להזמנה או לתיאום מול מוקד התחנה, ניתן להתקשר עכשיו ל – 072-3943136 ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או בקשה מיוחדת – הצוות המקצועי של מוניות רשף, ממתין לשיחה שלך!