מוניות 24/7 - מוניות לנתבג

מוניות לנתב"ג מבת ים

תחנת מוניות רוממה היא אחת מהתחנות הוותיקות, המובילות והמומלצות ביותר אשר פועלות ברחבי בת ים והסביבה הקרובה. מוניות רוממה לנתב"ג מעניקים הסעות לנתב"ג ובחזרה מכל נקודה בבת ים. לקבלת פרטים נוספים על מוניות רוממה בבת ים, ניתן ליצור עימנו קשר ב –  1-599-550-550 ונשמח לעזור לך.

מוניות לשדה התעופה בן גוריון מבת ים – הלוך וחזור – החל מ – 110-120 ₪ בלבד!

רוצה לנסוע בנוחות המרבית מבלי לדאוג לחנייה או ניווט המכונית בפקקים של גוש דן – מוניות רוממה לנתב"ג יגיעו עד אליך עם מונית VIP אשר תיקח אותך עד לטרמינל שדה התעופה. מוניות רוממה מעניקים את השירותים הבאים:

  • מוניות ספיישל לנתב"ג מבית ים או מוניות ספיישל מנתב"ג לבית ים – ניתן להזמין את שירותי מוניות רוממה מכל מקום בבת ים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ( כולל שבתות וחגים) כך שתוכל להגיע ליעדך בצורה בטוחה, מהירה ונוחה במיוחד.
  • מוניות גדולות מבת ים – בתיאום מראש, ניתן להזמין מוניות גדולות בבת ים אשר יערכו איסוף מרוכז או איסוף ממספר מקומות בדרך אל היעד הסופי.
  • שליחויות מבת ים – בנוסף לשירותי הסעה של תושבי בת ים, אנו מעניקים שירותי שליחויות בתוך אזור בת ים והסביבה.

צוות הנהגים של מוניות רוממה ישמחו להסיע אותך אל הטיול בחו"ל או בחזרה ממנו בדרך המקצועית, המהירה והאדיבה ביותר. לקבלת פרטים נוספים ניתן להתקשר ל – 1-599-550-550 ונשמח לעזור לך בצורה הטובה ביותר.